مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از احتمال آب گرفتگی معابر عمومی و جاری شدن سیلاب در برخی از مناطق شمال غرب و ارتفاعات البرز طی 3 روز آینده خبر داد.

به گزارش مهر، عبدالرضا امیدوار شهری با بیان این مطلب افزود: طی عصر پنج شنبه در غرب آذربایجان غربی و طی روزهای جمعه و شنبه در برخی نقاط استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و گیلان به سبب بارش شدید گاهی با تگرگ، آب گرفتگی معابر و سیلاب پیش بینی می شود.

به گفته وی، طی روز جمعه در استان اردبیل و شمال آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و در روزهای شنبه و یکشنبه در استانهای گیلان، مازندران و گلستان دمای هوا بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.

امیدوار اظهار داشت: بررسی نقشه های پیش یابی نشان می دهد که یک سامانه بارشی در روز پنج شنبه به شمال غرب کشور نزدیک می شود و طی روزهای پایانی هفته جاری در استانهای واقع در شمال غرب و سپس در روزهای آغازین هفته آینده علاوه برمناطق فوق در استانهای واقع در نوار شمالی فعال است.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: از بعدازظهر پنج شنبه در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان رگبار باران گاهی با رعدوبرق و تگرگ و وزش باد پیش بینی می شود.

وی افزود: روز جمعه در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، قزوین ، گیلان و به تدریج علاوه بر مناطق فوق در استانهای البرز، تهران، شمال سمنان، مازندران و گلستان رگبار باران و رعدوبرق، وزش باد و دربرخی نقاط تگرگ پیش بینی می شود. این شرایط به تناوب در روزهای شنبه و یکشنبه نیز دراین مناطق ادامه دارد.

امیدوار تأکید کرد: دمای هوا در روز جمعه در شمال غرب و در روزهای شنبه و یکشنبه در نوار شمالی به طور محسوس کاهش می یابد.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی تصریح کرد: همچنین پیش بینی می شود که بارش در عصر پنج شنبه در شمال آذربایجان غربی و در روز جمعه در استانهای آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل و غرب گیلان از شدت بیشتری برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه دریای خزر نیز دراین مدت مواج پیش بینی می شود افزود: غرب تنگه هرمز و شرق خلیج فارس امروز مواج خواهد بود.

تاريخ : | | نویسنده : bax2movie |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.