افراد سودجو در ماه مبارك رمضان با قيمت پايين‌تر آش و حليم را عرضه مي‌كنند، ولي اصول بهداشتي را در آن رعايت نكرده و از مواد ناسالم در آنها استفاده مي‌كنند كه در ميان آنها آژانس املاك، آژانس تاكسي، تعويض روغني و فرش فروشي نيز به چشم مي‌خورد!

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، ساندويچي‌ها بيشترين آمار تخلف در اين زمينه را دارند و اتحاديه كباب، حليم و آشپزندگان غذاهاي سنتي تهران با همكاري اداره اماكن اقدام به پلمپ اين مراكز كرده است.

حسين محمدي در گفت‌وگو با ايسنا اظهار كرد:‌ از ابتداي ماه مبارك رمضان برخورد شديد اتحاديه با واحدهايي كه به صورت غير مجاز اقدام به فروش آش و حليم مي‌كنند، آغاز شده و تا به امروز بسياري از اين واحدها پلمپ شده‌اند و مراكز پلمپ شده بايد تعهد محضري دهند.

وي افزود: واحدهايي مثل چلوكبابي‌ها، رستوران‌ها، آبميوه فروشان، كله‌پزان، ساندويچي‌ها و مراكزي از اين قبيل كه اقدام به فروش آش و حليم مي‌كنند، كارشان غير قانوني بوده و با آن‌ها برخورد مي‌شود.

او از مردم و روزه‌داران درخواست كرد كه به لحاظ مسائل بهداشتي، آش و حليم را از واحدهاي مجاز كباب و حليمي خريداري كنند كه مجوز رسمي از اتحاديه و وزارت بهداشت دارند و مشخص شده هستند.

وي با بيان اين كه بر سر در همه مغازه‌هايي كه جواز كسب دارند، بنر نصب شده است، ابراز داشت: خريد آش و حليم فقط بايد از واحدهاي مجاز حليم و كبابي صورت گيرد.

رييس اتحاديه كباب، حليم و آشپزندگان غذاهاي سنتي تهران، از پلمپ واحدهاي غير مجاز فروش آش و حليم در ماه مبارك رمضان خبر داد.

به گفته او آبمیوه و بستنی فروشی‌ها، میوه‌فروشان، ساعت‌سازی‌ها، سوپرمارکت‌ها و تهیه غذاهای ایرانی از جمله واحدهای غیر مجازی هستند که در کنار برخی پیتزا و ساندویچ‌فروشی‌ها اقدام به عرضه آش و حلیم می‌کنند. این که گروهی از مردم نیز بدون توجه به سلامت خود و خانواده از این واحدهای غیرمجاز آش و حلیم و مایحتاج سفره افطار را تهیه می کنند، در جای خود قابل تامل است.تاريخ : | | نویسنده : bax2movie |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.