,مهلت بانک مرکزی به صندوق‌هاي قرض‌الحسنه

اولین دستور بانک مرکزی با مدیر جدید

بانک مرکزی با صدور دستورالعملی اعلام کرد: کلیه صندوق‌های قرض الحسنه فعال تا 15 آبان ماه امسال فرصت دارند مشخصات صندوق را به بانک مرکزی اعلام و در سامانه ثبت کنند.

 بانک مرکزی صندوق‌های قرض الحسنه تک شعبه‌ای را مکلف به درج مشخصات و اطلاعات اعضاي هيئت امناء، اعضاي هيئت مديره، مديرعامل و سيستم‌هاي نرم‌افزاري در سامانه این بانک کرد.

در دستورالعمل بانک مرکزی آمده است: کليه صندوق‌هاي قرض‌الحسنه فعال در سطح کشور، اعم از تک‌ شعبه‌اي و صندوق‌هاي تحت پوشش سازمان اقتصاد اسلامي موظف هستند حداکثر تا تاريخ 15 آبان ماه امسال با مراجعه به آدرس اينترنتي nbfi.cbi.ir (قسمت‌ صندوق‌هاي قرض‌الحسنه- تقاضاي تطبيق) نسبت به درج مشخصات صندوق، اعضاي هيئت امناء، اعضاي هيئت مديره، مديرعامل و سيستم‌هاي نرم‌افزاري مورد استفاده اقدام و ضمن اخذ کد رهگيري، مدارک و مستندات لازم را به اداره مجوزهاي بانکي بانک مرکزي ارسال نمايند.

همچنين آن دسته از صندوق‌هاي قرض‌الحسنه که پيش از اين به سامانه مذکور مراجعه و کد رهگيري اخذ نموده‌اند لازم است در مهلت مقرر با درج کد رهگيري اخذ شده از طريق بخش "ويرايش تقاضا" در سامانه مذکور وارد و نسبت به تکميل اطلاعات مربوطه اقدام نمايند.

صندوق‌هاي قرض‌الحسنه داراي بيش از يک شعبه نیز مکلفند حداکثر ظرف مدت يکماه از تاريخ اين اطلاعيه نسبت به تجميع و تقليل شعب خود در حد يـک شعبه اقدام و حسب مراتب ياد شـده در خصوص صندوق‌هاي قرض‌الحسنه تک شعبه‌اي (به شرح فوق) عمل نمايند.

بر اساس این اطلاعیه مهلت تعيين شده به هيچ‌ وجه قابل تمديد نبوده و پس از اتمام مدت مقرر، بازرسان بانک مرکزی در سطح کشور صندوق‌ها را کنترل و از فعاليت آنها جلوگيري به عمل می‌آورند و از سویی انجام هيچ يک از این اقدامات به منزله موافقت و يا صدور مجوز فعاليت نبوده و متضمن هيچگونه تعهدي براي بانک مرکزي در خصوص اعطاي مجوز فعاليت قرض‌الحسنه نیست. /خبرگزاری مهر

 تاريخ : | | نویسنده : bax2movie |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون
شهرهای توریستی با تورهای اروپا روسیه آنتالیا و استانبول
نکاتی در باره کامل بودن تجهیزات تالار عروسی

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.