سرویس مدرسه ,سرقت طلا

افزایش تعداد دخترانی که مورد تعرض راننده سرویس مدرسه قرار گرفته‌اند + تصویر متهم

بعد از اینکه با شکایت دختری، فردی که در پوشش راننده سرویس دختران مدرسه‌ای را مورد اذیت و آزار قرار می‌داد به دام افتاد، این فرد از سوی دختران دیگری نیز شناسایی شد.

با اطلاع رسانی صورت گرفته از سوی اصحاب رسانه در خصوص دستگیری شکارچی شیطان صفت که در ساعت های اولیه روز و به بهانه سرویس مدرسه، در محدوده یوسف آباد اقدام به سوار کردن دختران مدرسه‌ای می‌کرد و با تهدید سلاح سرد آنها را مورد آزار و اذیت و نهایتا سرقت طلا و جواهراتشان قرار می‌داد، تعداد دیگری از شکات که تاکنون به پلیس و دستگاه قضایی مراجعه نکرده بودند با مراجعه به اداره شانزدهم پلیس آگاهی اقدام به شناسایی متهم کردند.

شکات جدید (دختران مدرسه‌ای) پس از حضور در اداره شانزدهم و شناسایی متهم، در اظهارات مشابه عنوان کردند که متهم تمامی آنها را تحت عنوان سرویس مدرسه فریب داده و پس از سوار کردن آنها به ماشین، به آزار و اذیتشان اقدام کرده است.

یکی از قربانیان در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت ۷ صبح از خانه بیرون آمده و منتظر سرویس مدرسه بودم که یک دستگاه پژو 405 نقره‌ای رنگ به من نزدیک شد و عنوان کرد که سرویس مدرسه است؛ من نیز به تصور اینکه سرویس مدرسه عوض شده، در عقب ماشین را باز و سوار ماشین شدم اما آقای راننده به جای حرکت به سمت مدرسه، به طرف خیابان مرزداران حرکت کرد و در خیابانی خلوت مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و پس از آن، با سیلی محکمی که به صورتم زد مرا در خیابان پیاده و از محل دور شد.

 

سرویس مدرسه ,سرقت طلا


دختربچه 11 ساله‌ای نیز که حتی با حضور والدین و کارآگاهان پلیس آگاهی از نزدیک شدن به متهم می‌ترسید، پس از شناسایی وی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت ۶:۳۰ از خانه بیرون آمده و تا ساعت 06:45 منتظر سرویس مدرسه ماندم تا اینکه خودرو پژو 405 نقره‌ای رنگی که راننده آن پسر جوانی بود به من نزدیک شد و گفت: از طرف سرویس مدرسه هستم.

من نیز چون سرویس مدرسه 5 دقیقه دیر کرده بود، به صحبت‌های وی اعتماد و سوار ماشین پژو شدم که ناگهان تغییر مسیر داد و به حوالی امیرآباد – شهرک والفجر حرکت و عنوان کرد که قصد سوار کردن یکی دیگر از شاگردان مدرسه را دارد.

زمانیکه به دیر شدن زمان رسیدن به مدرسه اعتراض کردم، راننده ماشین به بهانه پنچر شدن لاستیک توقف و از ماشین پیاده شد؛ قصد داشتم تا از ماشین پیاده شوم که متوجه شدم در ماشین از داخل باز نمی‌شود! که آقای راننده با چاقو، در عقب ماشین را باز کرد و...

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با تأکید بر محرمانه بودن اظهارات شکات پرونده، با اعلام این خبر گفت: با مراجعه تعداد دیگری از شکات جدید به اداره شانزدهم پلیس آگاهی و شناسایی متهم توسط آنها و همچنین اعترافات جدید متهم و احتمال ارتکاب جرایم مشابه توسط وی، دستور انتشار بدون پوشش تصویر این شخص از سوی قاضی پرونده (بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران) صادر شده است.

لذا از کلیه شکات که فرزندان آنها قربانی اقدامات مجرمانه متهم شده‌اند درخواست و دعوت می‌شود تا ضمن اعتماد به پلیس، به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واقع در خیابان وحدت اسلامی مراجعه و اقدام به طرح شکایت کنند.

/فارس

 تاريخ : | | نویسنده : bax2movie |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون
شهرهای توریستی با تورهای اروپا روسیه آنتالیا و استانبول
نکاتی در باره کامل بودن تجهیزات تالار عروسی

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.