رييس‌‏جمهور گفت: تمام مصوبات دولت كارشناسانه و عالمانه است و آثارش را شما مي‌‏بينيد.
به گزارش ايلنا، محمود احمدي‌‏نژاد پس از ارايه لايحه بودجه سال 86 در جمع خبرنگاران پارلماني به برخي سوالات پاسخ داد.

احمدي‌‏نژاد در پاسخ به سوالي در خصوص طرح سوال نمايندگان از وي در مورد برخي مصوبات غيركارشناسي دولت گفت: من چنين چيزي را نشنيده‌‏ام اما بدانيد تصميمات دولت كاملا كارشناسي و عالمانه است. آثارش را هم شما مي‌‏بينيد.

احمدي‌‏نژاد در پاسخ به سوال خبرنگار پارلماني" ايلنا" مبني بر اينكه" نظر شما راجع به تذكرات و انتقادات نمايندگان در خصوص گراني‌‏ها چيست؟" گفت: تذكرات نمايندگان انعكاس مطالب مردم است، دولت اين تذكرات را دنبال و راهكار ارايه مي‌‏كند.

وي اظهار داشت: من بزودي در خصوص گراني‌‏ها يك بحث مفصلي خواهم داشت و درصدد هستم با همكاري دولت و مجلس به طور كامل ريشه‌‏هاي نوسانات قيمتي را درمان كنيم.

رييس‌‏جمهور، بخش قابل توجهي از نوسانات قيمتي در چند ماه اخير را مصنوعي دانست و تاكيد كرد: بخشي از اين نوسانات براقتصاد ما تحميل شده و برخاسته از سازوكار اقتصادي نيست، انشاءالله اينها را برطرف مي‌‏كنيم.

احمدي‌‏نژاد، با اشاره به تقديم لايحه بودجه سال 86 به مجلس در صبح امروز گفت: البته طبق برنامه زمان بندي ما يك هفته زودتر بايد بودجه را به مجلس ارايه مي‌‏كرديم اما تحولاتي كه پيش آمد، لازم شد تا ما بخش‌‏هايي از بودجه را فشرده‌‏تركنيم و تغييراتي در آن انجام دهيم.

رييس‌‏جمهور در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر اينكه دولت به جاي افزايش حقوق كارمندان و حقوق بگيران بايد تعاوني‌‏ها را تقويت كند تا كالاي ارزان به مردم ارايه شود، تصريح كرد: اين امر در بودجه پيش‌‏بيني شده است كه چنانچه مجلس محترم صلاح بدانند و تصويب كنند، ما افزايش‌‏هايي را كه مي خواهيم داشته باشيم، بتوانيم به صورت غيرنقدي هم پرداخت كنيم، اين مي‌‏تواند تا حدودي مشكل را برطرف كند.

احمدي‌‏نژاد، در پاسخ به سوال خبرنگاري مبني بر تقاضاي استرداد لايحه مديريت خدمات كشوري از مجلس از سوي دولت، با بيان اينكه مجلس و دولت در اين خصوص دنبال يك راهكار درست هستند، گفت: ما به دنبال اين هستيم تا حقوق كساني كه دريافتي پايين دارند را تامين كنيم و وضعيت نامتعادل در حقوق كاركنان دولت را اصلاح كنيم.

رييس‌‏جمهوري تاكيد كرد: ما شب گذشته براي تعيين راهكارهاي لازم در خصوص اين لايحه جلسه‌‏اي با دكتر حدادعادل داشتيم، ما به دنبال حل قضيه هستيم. اين تصميم قطعي مجلس و دولت است و در حال نزديك شدن به راه حل‌‏ها هستيم.

خبرنگاري پرسيد تحريم عليه ايران از سوي برخي كشورها وجود دارد اگر اين تحريمها تشديد شود چه تدابيري براي مقابله با اين تحريمها انديشيده شده است.

احمدي نژاد گفت: امروزسلاح تحريم از كار افتاده و زنگ زده است اين ادبيات 30 سال قبل است و به خصوص در مقابل ايران كارايي ندارد چرا كه ايران يك كشور بزرگ و قدرتمند و با ارتباطات بسيار گسترده سياسي و اقتصادي و تاثير گذاشته است .

وي اظهار داشت: آنهايي كه در حال تحريم ايران هستند بيش از اينكه ما به آنها نياز داشته باشيم آنها به ما نياز مند هستند البته ما براي همه شرايط خودمان را آماده كرديم.

احمدي‌‏نژاد، تحريم‌‏ها و فشار عليه ايران را ناشي از جنگ رواني و تبليغاتي دانست وگفت: البته مي‌‏دانم كه بر روي برخي اثر گذاشته و يك حرف‌‏هايي زدند كه ما تعجب كرديم و گفتند" جنگ است". بايد توجه داشت اين حرف‌‏هايي اساسي است.

وي اظهار داشت: آنهايي كه در دنيا هميشه شيپور جنگ مي‌‏زنند، جلوي ملت ايران متوقف شدند و جرات بيان اين حرفها را ندارند.

رييس‌‏جمهوري تصريح كرد: آنهايي كه خيال مي‌‏كنند مي‌‏خواهند با ما مبارزه كنند، الان صدتا پيغام فرستادند كه مي‌‏خواهيم با شما گفت‌‏وگو كنيم.

احمدي‌‏نژاد تاكيد كرد: دشمنان نمي‌‏توانند به ما لطمه و ضربه بزنند، چرا كه در طول 27 سال گذشته چه زماني مي‌‏توانستند به ما ضربه‌‏اي بزنند اما نزدند.

وي اظهار داشت: امروز مجلس، دولت، ملت و مقام معظم رهبري مستحكم ايستاده‌‏اند و مشكل خاصي پيش رو نيست اما هر شرايطي پيش آيد، ما آمادگي داريم. اگر پيش‌‏بيني‌‏هاي لازم انجام شود، ممكن است به عكس خودش بدل شود.

احمدي‌‏نژاد، در پاسخ به سوال خبرنگاري درباره رانت‌‏خواري و اينكه قرار بوده رييس‌‏جمهوري اسامي مفسدان اقتصادي را اعلام كند، چرا اعلام نكرده و آيا يكشنبه شب در گفت‌‏وگوي تلويزيوني با مردم اين اسامي را اعلام مي‌‏كنيد؟ گفت: من سه‌‏شنبه شب با مردم گفت‌‏وگو خواهم كرد اما هم اسامي اعلام شده و هم كار ادامه دارد و بايد توجه داشت اين يك مبارزه سنگين و همه‌‏جانبه مستمر است.

وي اظهار داشت: موانعي وجود دارد كه ما در حال برخورد با آنها هستيم، برخوردهاي خوبي شده و اخبارش هم منتشر شده است ولي بعضي علاقه ندارند اين اخبار مهم را درج كنند تا مردم مطلع شوند.

 تاريخ : | | نویسنده : bax2movie |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون
شهرهای توریستی با تورهای اروپا روسیه آنتالیا و استانبول
نکاتی در باره کامل بودن تجهیزات تالار عروسی

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.