با استمرار طرح امنيت اجتماعي در تهران، برخورد با اوباش و مبارزه با اراذل به صورت جدي در دستور کار پليس قرار دارد و تاکنون در استان تهران 1200نفر از اراذل و اوباش که از مردم سلب آسايش کرده بودند، دستگير شدند.

به گزارش جام جم، روز گذشته و در ادامه طرح امنيت اجتماعي در استان تهران و شهرک هاي اقماري تهران بزرگ ، ماموران يگان ويژه و پرسنل نيروي انتظامي استان تهران از ساعت 4.30بامداد ديروز با انجام عمليات پليسي ، اقدام به دستگيري 56نفر از اراذل و اوباش و فروشندگان مواد مخدر در کرج ، شهريار و اسلامشهر کردند. ماموران پليس ساعت 5بامداد به خانه يکي از اراذل و اوباش در خيابان «فروردين» واقع در خيابان انقلاب رفتند که متهم با اطلاع از حضور ماموران موفق به فرار از پشت بام خانه ها شد.

سپس ماموران به خانه يکي از فروشندگان مواد مخدر در خيابان انقلاب رفته و با دستگيري اين متهم به نام وهاب ، 2قبضه اسلحه شکاري و يک قبضه چاقو کشف کردند.

وهاب همراه 3برادرش از خرده فروشان اصلي مواد مخدر در منطقه سرم سازي است که تلاش براي دستگيري 3برادر وي نيز ادامه دارد.

همچنين در عملياتي ديگر که ساعت 6بامداد انجام شد، شروري ديگر به نام عظيم در خانه اش واقع در خيابان ابوذر دستگير شد و در بازرسي از منزلش ، مقداري مواد مخدر به دست آمد.
اين در حالي بود که ماموران پليس در اسلام آباد کرج نيز با شليک چند تير هوايي ، چندين نفر از اوباش را بازداشت و به ستاد فرماندهي پليس کرج منتقل کردند.

به اين ترتيب ، پس از پايان اجراي طرح ، سردار زارعي ، فرمانده انتظامي استان تهران با حضور در جمع خبرنگاران گفت: در اجراي طرح بامداد امروز، 56نفر از اراذل و اوباش و خرده فروشان مواد مخدر که از ابتداي ارديبهشت ماه امسال شناسايي شده بودند، دستگير شدند.

وي با بيان اين که احکام قضايي براي ورود به منزل متهمان ، احکام روز بوده است ، گفت: به عنوان فرمانده ، خود تمايلي به عمليات شبانه نداشتم و بنا بر احکام دريافتي ، عمليات ها از ساعت 5تا 24به اجرا در مي آيد.

سردار زارعي افزود: به اين ترتيب ، بامداد ديروز 1170بطري انواع مشروبات الکلي ، 25قبضه قمه و چاقو ، 2قبضه اسلحه شکاري ، يک قبضه کلت کمري و 500گرم انواع مواد مخدر کشف و ضبط شد.

سردار زارعي با اشاره به دستگيري حدود 1200نفر از اراذل و اوباش در سطح استان تهران طي اجراي مرحله اول طرح ارتقاي امنيت اجتماعي تصريح کرد: از اين ميان ، 781نفر به دليل اين که هنگام دستگيري جرمي مرتکب نشده بودند با اخذ تعهد آزاد شدند، 180نفر بر اساس نظر قاضي پرونده با سپردن قرار وثيقه آزاد و در اين ميان 160نفر به زندان معرفي شدند.

وي همچنين اظهار کرد: 30نفر از اراذل و اوباش بنام استان تهران با حکم قضايي در محلهايشان چرخانده شدند که تصور مي کنيم اثرگذار بوده و ضرورت شکستن اقتدار پوشالي اين افراد وجود داشت.

سردار زارعي با بيان اين که از يک تا 15ارديبهشت ماه بيش از يکهزار نفر از افراد شرور در سطح استان تهران بازداشت شدند، گفت: اين آمار نسبت به آمار پليس تهران بزرگ قابل ملاحظه است.

وي درخصوص اجراي طرح برخورد با بدحجابي در سطح استان تهران نيز با اشاره به تذکر به حدود 45هزار بدحجاب افزود: در اين ميان کمتر از 130نفر نيز به مراجع قضايي منتقل شدند.

سردار زارعي افزود: در طول اجراي طرح برخورد با بدحجابي ، 74زن خياباني نيز دستگير شدند که 85درصد آنها بين 20تا 30سال و 10درصد 30سال به بالا سن داشتند و از نظر تحصيلي نيز 16درصد داراي مدرک ديپلم بوده و 69درصد مدرک راهنمايي داشتند.

وي درخصوص کشف تجهيزات ماهواره اي نيز اضافه کرد: در اين رابطه 216نفر شناسايي و دستگير شدند.

فرمانده انتظامي استان تهران با بيان اين که بررسي ها حاکي است که سن بيشتر مجرمان بين 20تا 30سال است ، تصريح کرد: 85نفر در مراکز فساد در سطح استان تهران دستگير شدند که از اين ميان ، 54مرد و 31نفر زن بودند. همچنين در رابطه با خريد و فروش مشروبات الکلي نيز 203نفر در 2ماه ابتداي سال دستگير شدند. 

 تاريخ : | | نویسنده : bax2movie |
رپورتاژ
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه مدیریت
نمایندگی برندها در ایران
فروشگاه اسباب بازی بازیجو
سامانه جامع مشاغل شهرری
لیست تقریبی قیمت اجاره خودرو
فال حافظ
سرویس VOIP چیست
درباره پرورش جوجه بوقلمون
شهرهای توریستی با تورهای اروپا روسیه آنتالیا و استانبول
نکاتی در باره کامل بودن تجهیزات تالار عروسی

لینک های مفید
تبلیغ در اینستاگرام | برش لیزر | فال حافظ | صندلی هتلی | کاغذ دیواری | کاغذ دیواری | گنج یاب |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.